Radošums ir definēts kā kaut ko jauna veidošana. No vienas puses, radošā domāšana atbilst par kognitīviem procesiem, kas pārveido mūsu attiecības ar pasauli. Radoša domāšana vai jaunas idejas bieži vien pilnībā netiek izceltas no jauna, visticamāk, tā realizē jaunus savienojumus starp esošajiem jēdzieniem.Tas veido radošu domu daudzos prātos.Mēs, visticamāk, nevaram piedāvāt kaut ko labāko, bet brīva darbošanās it atļauta. Mēs varam vērot uzdevumus, kurus mēs ikdienā veicam, un domāt par veidiem, kā tos labāk īstenot.
Strukturētā uzņēmējdarbības vide, kas ir mērķtiecīga darbība, ir pilna ar riskiem. Impulsivitāte un neatkarība bieži tiek izslēgtas, tādējādi kavējot radošo domu. Radoša domāšana ir obligāta, lai veicinātu vidi, kas dod iespēju bezprātīgumam un improvizācijai. Turklāt procesi, kas ļauj radīt jauninājumus un realizēt radošās idejas praksē, ir svarīgi, lai veicinātu noturīgu radošo vidi, kurā tiek popularizētas efektīvas idejas.No otras puses, lai izvairītos no haosa, radošā domāšana ir jāsabalansē ar esošā procesa un struktūras saglabāšanu.Tādēļ, lai tas process būtu efektīvs, tam jābūt balstītam uz kopīgas vīzijas.Ir pierādīts, ka komandas veidošanas pasākumi, kas prasa kritisku domāšanu un problēmu risināšanu, un kas pārsniedz tradicionālās darba vietas robežas, veicina radošo domāšanu.Lai komanda veiksmīgi sasniegtu mērķi, piemēram, veidojot F1 sacīkšu automašīnu no kartona daļām, komandām tiek dota brīvība, lai radītu jaunas idejas un risinājumus jautājumiem un uzdevumiem, kā arī lai sasniegtu savu mērķi vislabākā veidā.
Iepazīstieties ar šīm komandas veidošanas pasākumiem, kuru mērķis ir veicināt radošu domāšanu. Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā? Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.