Konstruēšanas aktivitātē dalībnieki būvē objektu, piemēram, reāla izmēra F1 sacīkšu auto, laivu, motociklu vai miniatūras pilsētu, tiltus, golfa laukumus un tamlīdzīgus objektus. Sākot ar plāna kopumu, ierobežotu laiku un resursiem, komandas lemj par lomām un pienākumiem.
Komandas tiek sadalītas mazākās darbības grupās, lai pabeigtu konkrētus uzdevumus, piemēram, detaļu sagatavošanu vai salikšanu. Dalībnieki atgriežas atpakaļ vienā komandā, lai pabeigtu montāžu, un pēc tam tiek nodrošināts radošs dekorēšanas periods. Lai veiksmīgi pabeigtu procesu, komandām ir jāizmanto efektīvas projektu plānošanas prasmes, piemēram, efektīva komunikācija, lomu piešķiršana, laika un resursu pārvaldība. Visa procesa laikā komandām jāizmanto precizitāte un kvalitātes kontrole, lai panāktu labu rezultātu.
Kopīgajos konstruēšanas pasākumos tas ir vēl būtiskāk, jo galīgais rezultāts balstās uz visu komandu precizitāti. Komandas izmanto praktiskus biznesa procesus praktiskai darbībai. Tas ir ārpus parastās aktivitātes, jo tas ir neaizmirstama dalīta pieredze, kuru var izmantot pārdomām un diskusijām nākotnē.